Hakkımızda

Hakkımızda

geldegezme.com daima farklılaşmayı ilke edinen, yenilikçi, öncü, üretken sektöre yıllarını vermiş profesyonellerden kurulu kadrosu ile kısa süre içerisinde emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. geldegezme.com; kaliteyi her zaman ön planda tutarak, müşteri memnuniyeti temeli üzerine kurulu hizmet anlayışı ile yurtiçi & yurtdışı organize turları, yurtiçi & yurtdışı otel rezervasyonları, kültür ve sanat gezileri, Dünya’nın her yerine uçak bilet rezervasyonu, mavi yolculuk, cruise programları, balayı tatil paketleri, hafta sonu tatil seçenekleri, kongre - seminer ve bayii toplantıları, yurtiçi & yurtdışı motivasyon gezileri, ürün lansmanları ve kampanyalar, eğitim seminerleri, profesyonel rehberlik, lojistik ve catering hizmetleri, araç kiralama, vize işlemleri gibi turizmle ilgili tüm hizmetlerinde Türk misafirperverliğini uluslararası değerlerle sizlere sunmaya hazır. 

İnternet sitemiz geldegezme.com; profesyonel kadromuzun sizler için hazırladığı organize turları ve kendi kategorilerinin en seçkin tesislerini tüm ayrıntıları ile bulacaksınız. Özenle seçilmiş bu tesislerde mükemmel bir tatil için; yurtiçi ve yurtdışındaki ofislerimiz, özel on-line rezervasyon sistemimiz, deneyimli seyahat danışmanlarımızdan oluşan CALL CENTER ekibimiz, sizlere tatiliniz boyunca hizmet verecek ve havaalanlarından otellere transferinizi gerçekleştirecek transfer araçlarımız ve tur liderlerimiz, hizmetlerimizle ilgili düşünce ve önerileriniz için halkla ilişkiler departmanımız ve geldegezme.com ayrıcalıklarıyla hizmetinizdeyiz.

HİZMETLERİMİZ

On-Line Rezervasyon Sistemi

Misafirlerimizin düşündükleri tatil öncesi, tüm ve eksiksiz bilgileri bulabilecekleri baytatilci.com sitesinden hızlı, güvenli ve bol tatil seçenekleriyle çok kolay rezervasyon yaptırma imkanına sahiptirler. baytatilci.com özel rezervasyon programı ile web sitemizde hatasız hızlı rezervasyon kolaylığını ve ayrıcalığını yaşayacaksınız. İnternet adresimizde en ayrıntılı tesis bilgilerine, organize turlarımıza, kampanyalarımıza ve diğer tüm hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Çağrı Merkezi

Türkiye'nin her yerinden, meşgul hatlarla uğraşmadan 0212 706 0 099 numaralı telefondan geldegezme.com'a ulaşabilirsiniz. Deneyimli seyahat danışmanlarımızca sizlere ayrıntılı biçimde bilgi verilecek ve rezervasyonlarınız en sağlıklı ve hızlı bir biçimde gerçekleştirilecektir. İnternet adresimizde en ayrıntılı tesis bilgilerine, organize turlarımıza, kampanyalarımıza ve diğer tüm hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgilere ulaştıktan sonra aklınıza takılan her soruda Çağrı merkezimizdeki deneyimli danışmanlarımız yanınızda olacaktır. Ayrıca İnternet sitemizde bulunan Biz Sizi Arayalım bölümünü tıkladığınızda danışmanlarımız en kısa zamanda tarafınıza ulaşacak ve talep etmiş olduğunuz hizmetimiz hakkında size bilgi vereceklerdir. Biz Sizi Arayalım bölümümüzle bize çok kolay, hızlı ve bedelsiz ulaşabilirsiniz.

Kongre & Seminer & Bayi Toplantıları

Gel de Gezme  ; Profesyonel ve dinamik kadrosu, kaliteli servis anlayışı ile ulusal ve uluslararası kurumsal şirketlerin bayi toplantıları, ürün lansmanları, eğitim ve motivasyon amaçlı toplantıların organizasyonlarını gerçekleştirmektedir.

Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Bileti

Gel de Gezme ; Sertifikalı ve konusunda deneyimli dinamik kadrosu ile başta Türk Hava Yolları, Onur Air, Pegasus,Sun Ekspres; Atlas Jet, olmak üzere ulusal ve uluslararası havayolu şirketlerinin yurtiçi & yurtdışı tüm uçak ve biletlerinin satışında istek ve ihtiyaçlarınıza çözüm üreterek hizmet vermeye hazırdır.

Profesyonel Rehberlik Hizmetleri

Gel de Gezme ; Tur liderleri misafirlerimizin tatil yaptığı bölgelerde her türlü istek ve ihtiyaçlarına çözüm üretmek ve misafirlerimizin tatillerini sorunsuz geçirmelerini sağlamak için hizmetinizdedir.

Ulaşım ve Transfer Hizmetleri

Gel de Gezme ; Misafirlerimizin tatil bölgelerine ulaşımlarını sağlayacak otobüs ve uçak seçiminde misafirlerinin rahatını ve güvenliğini ön planda tutar. Bünyemizde bulunan lüks otobüsler ile güvenli ve konforlu geçen seyahatiniz sonrasında konaklama yapacağınız tesislere transferiniz deneyimli rehberlerimiz eşliğinde gerçekleştirilir.