Kurumsal

Kurumsal

2013 yılında kurulan acentemiz, 2014 yılında ise A Grubu seyahat acente belgesini alan, Harbiye'de modern ofisine taşınmasıyla birlikte hizmetlerine devam etmektedir. 

Çok kısa zamanda turizm sektöründe sağladığı başarıları, kısa sürede ulaştığı geniş müşteri portföyü, uzman kadrosu ve profesyonel çözümleriyle bu gün ülke turizmine ve ekonomisine sağladığı katkının gururunu taşımaktadır.

Ayrıca, turizm hizmetlerinin yanı sıra sosyal sorumluluk bilinciyle varlığını sürdürdüğü topluma katma değer sağlayacak faaliyetler gerçekleştirmekteyiz. 

geldegezme.com, müşterilerine verdiği hizmetlerinde servis ve kalitesini; gelişmekte olan dinamik turizm dünyasını takip ederek, hızlı adaptasyonlarla beklentilere uygun istikrarlı çözümler üreterek sunmaktadır. Ayrıca kurumlara yönelik çalışmalarında; ihtiyaç duyulan hizmeti, kurumsal yapınıza en uygun şekilde karşılanması amacıyla sürekli yatırımlarını sürdürmekte, teknolojik gereksinimlerini geliştirmektedir. 

Hizmetlerimiz; 

Yurtiçi Otel ve Tatil Rezervasyonları : Seçkin ve VIP yurtiçi otellerde konaklama, uçak, karşılama ve transfer hizmetleri ile birlikte ihtiyacınız olan tüm yurtiçi tatil alternatifleri… 

Yurtdışı Otel ve Tur Paketleri : Seçkin ve VIP yurtdışı otellerde konaklama, uçak, karşılama ve transfer hizmetleri ile birlikte ihtiyacınız olan tüm yurtdışı tatil alternatifleri… 

Tüm Havayolu Bilet Rezervasyonları : Yurtiçi ve Yurtdışı tüm havayollarına ait uçak biletleri, uçuş kampanyaları ile birlikte en uygun fiyatlara alternatifler ve taksit imkanları. 

Kültür Turları : Günübirlik ve konaklamalı olarak Türkiye’nin en güzel yerlerine rehber ve ulaşım hizmetleri ile birlikte en iyi alternatifler… 

Mavi Yolculuk : Yurtiçi ve Yurtdışında mavilere uzanan alternatifli yat turlarımız… 

Kişiye Özel Turlar : Hayalini kurduğunuz romantik balayı, hayatınızın macera tatili, tüm yıl beklenen yaz tatili ya da iş seyahatiniz için her şeyiyle size özel olarak tasarlayabileceğimiz değişik tadlar tadıp anılarınızı fotoğraflayabileceğiniz butik turlar… 

Gemi Seyahatleri (Cruise) : Ülkemizde son 5 yıldır talep edilen ve her geçen gün Türk turizm’i içinde pazar payını büyüten Cruise seyahatlerinde, tüm Dünya’daki Cruise şirketlerinin yetkili acentasıyız. geldegezme.com, konforlu gemi alternatifleri ile farklı ülkeleri keşfetmek için her bütçeye ve her yaşa uygun alternatifli seyahatler sunmaktadır. Ayrıca, gemi firmalarının on-line sistemlerini takip ederek, her türlü promosyon ve özel fiyatları, gerek bireysel müşteri gerekse kurumsal müşteri portföyüyle paylaştığından avantajlı fırsatları uygun ödeme seçenekleri ile sunmaktadır. Türkiye’nin ve dünyanını seçkin cruise firmalarının tüm destinasyonlarına rezervasyon merkezi olarak tanımlayabiliriz. 

Rent a Car Rezervasyonları : Yurtiçi ya da Yurtdışında her noktada araç kiralama hizmeti. 

Transfer Hizmetleri : Yurtiçi ya da Yurtdışında dilediğiniz bir noktadan diğer bir noktaya sizleri güvenli ve konforlu olarak ulaştırıyoruz. 

Şoförlü Araç Kiralama Hizmetleri : Dilediğiniz zaman arabanız, bay / bayan dil bilen özel şoförüyle kapınızda… 

Helikopter, Jet ve Yat kiralama Hizmetleri : İş gezileriniz, özel konuklarınız ya da kişisel seyahatleriniz için özel jet, helikopter ve yat kiralama hizmetimiz ile Türkiye’nin ve dünyanın birçok noktasında seçkin partnerlermiz ile (Maldivler, Dubai, ABD, İlgiltere,Almanya ve diğer )VIP hizmetler sağlamaktayız. 

Vize ve Sigorta : Schengen ülkeleri, Amerika ve İngiltere başta olmak üzere birçok ülkeye vize başvurusu ve seyahat sağlık sigortası hizmetleri. 

Kurumsal Hizmetler : İşletmelerin her türlü kurumsal ihtiyacına, yurtiçi ve yurtdışında konaklama, uçak bileti alternatifleri, eğitim ve toplantılarına, fuar organizasyonlarına cazip fiyat ve alternatif çözümler sunmaktayız. Yaptığımız her işte disiplinli olup, ancak fazla resmiyetten de sakınıyoruz. 

Organizasyon Hizmetleri : 

Açılış, Düğün, Davet 

Bayii Toplantıları, Resepsiyonlar, Lansman 

Kutlama Törenleri, Sünnet Törenleri 

Şirket Yemekleri, Havuz ve Tekne davetleri 

Ayrıca; tanıtım, eğitim, reklam, belgesel, özel etkinlikler, organizasyonlar ve özel günlerinizde son teknolojiyi kullanarak video ve fotoğraf ile prodüksiyon hizmetleri vermekteyiz..